Blok menu

Prázdninový komplex EUROPA °°°°

Prázdninový komplex EUROPA °°°°

Typ ubytovania
Prázdninový komplex
Dĺžka pobytu
minim. 3 resp. minim. 7 nocí
Strava
Bez stravy
Destinácia
Doprava
Vlastná
Oáza pokoja pre dospelých a raj pre deti. Blízkosť pláže, bazény, vodný park, ubytovanie obklopené zeleňou. PRODUKT RAKÚSKEHO TOUROPERÁTORA
Vybavenie
Vodný park, športoviská, pláž.

Poloha                Popis ubytovaní                    Stravovanie                Vybavenosť a služby                  Ceny

 

Poloha

AreálCamping - Village EUROPA pozostáva z bungalovov, viliek, mobilných domov a kempingu. Leží uprostred píniového lesa, priamo na postupne sa zvažujúcej piesočnatej pláži s plytkou vodou, cca 5 km od Grado, za časťou Pineta. Nachádza sa tu aj supermarket, práčovňa, reštaurácia, pizzeria, bar a detské ihrisko.

Popis ubytovaní (orientačné informácie)

 • Dvojizbový bungalov pre 4 os. (B4), cca 33m2: Obývacia izba s dvoma výsuvnými posteľami, kuchynský kút s jedálenským stolom. Dvojlôžková izba, sprcha a wc, klimatizácia, trezor. Terasa s vybavením.
 • Trojizbový bungalov pre 6 os. (B6), cca 42m2: Obývacia izba s dvoma výsuvnými posteľami, kuchynský kút s jedálenským stolom. Dvojlôžková izba a izba s 2 lôžkami,  sprcha a wc, klimatizácia, trezor. Terasa s vybavením.
 • Jednoizbová vilka pre 3 os. (V3), cca 18m2: Obývacia izba s dvojlôžkom a rozkladacou posteľou, kuchynský kút s jedálenským stolom.  Sprcha a wc, klimatizácia, trezor. Terasa s vybavením.
 • Trojizbová vilka pre 5 os. (V5), cca 35m2: Obývacia izba s  kuchynským kútom s jedálenským stolom. Dvojlôžková izba a izba s 3 lôžkami. Sprcha a wc, klimatizácia, trezor. Terasa s vybavením.
 • Mobilný dom pre 7 os. (M7), cca 35m2 : Všetky mobilné domy sú nové a skladajú sa z obývacej izby (platnička, kávovar, mikrovlnka), izby s dvojlôžkom, izby s 2 lôžkami, izba s 3 lôžkami (poschodová posteľ), 2x kúpeľňa, trezor a zastrešená  krytá terasa s nábytkom. Pri obsadenosti 7 osobami aspoň jedna osoba musí byť dieťa do 12 rokov.
 • Mobilný dom pre 6 os. (M6), cca 24m2 : Pohodlne zariadené domy sa skladajú z  izby s dvojlôžkom, izby s 2 lôžkami (poschodová posteľ) a  obývacej izby s dvojposteľovým gaučom. Platnička, kúrenie, klimatizácia. Sprcha a WC, trezor. Zastrešená terasa s nábytkom. Vhodné pre 4 dospelé osoby a 2 deti.
 • Trojizbový Chalet pre 6 os. (S6), cca 35m2 : Obývacia izba s 2 posteľami, platnička na varenie, sekretár, dvojlôžková izba, izba s 2 lôžkami. Sprcha a Wc, klimatizácia, trezor. Zastrešená terasa s nábytkom. Pri obsadenosti 6 osobami aspoň jedna osoba musí byť dieťa do 12 rokov.

Stravovanie

vlastné

Vybavenosť a služby (orientačné informácie)

Vybavenosť

 • Veľký vodný park (1500 m2, otvorený 14.5. - 20.9.), detské ihrisko, ihriská pre futbal, volejbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, bicykle, bar, reštaurácia, pizzéria, animačný program (od polovice mája do polovice septembra), letné kino v hlavnej sezóne.

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie (nástup denne, do 23.5. a po 5.9. minimálne 3 noci, inak nástup minim. 7 nocí, nástup sobota), záverečné upratanie, 1 parkovacie miesto (druhé miesto už za poplatok 6 € /deň), vodný park (otvorené cca 14.5.-20.9.) s ležadlami, detské ihrisko, 1 hodina tenisu, na pláži 1 slnečník + 2 ležadlá /byt. Animácia od 14.5. do 12.9.

 

Služby za povinný príplatok

 • Vratná kaucia (100 €)
 • Pobytová taxa

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

Ceny

Na vyžiadanie v CK, záleží od termínu, typu a obsadenia izby.

Hľadať